„Wyzwalacz” E-Book jest gotowy. Dołączyłem do tekstu książki wiersz „Znamię Bestii”, grafiki Piotra Michała Wójcika, Pawła Bunny i dwa utwory Ryszarda Jasińskiego – „Wyzwalacz Suite” i „Wyzwalacz My Sorrow”. Nie umieszczam książki na żadnej platformie, ze względu na warunki, jakie stawiają platformy i swoistą cenzurę. Poza tym, nie mam potrzebnych układów w świecie wydawniczym, a w Polsce nikt się „Wyzwalaczem” nie zainteresował i nie zainteresuje. Przyznaję szczerze, że nie wiem jak tę książkę rozpropagować, a zarozumiale stwierdzam, że jest tego warta Plik jest w formacie .epub, lecz konwertuje się na inne czytniki. Na iMac, IOS i Androidzie działa, ale wszystko zależy od czytnika ebooków. Odtwarzają się również utwory muzyczne. Cena ebooka wynosi 10 euro. Jeśli ktoś chce kupić, to proszę o mail na wyzwalaczebook@gmail.com. W odpowiedzi podam sposób płatności. Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty wysyłam plik. Na wszelki wypadek dołączę też pliki muzyczne, gdyby z ebooka nie dało się odtworzyć. Zdaję sobie też sprawę ze słabości takiej dystrybucji książki. Musimy jednak, w tym cholernym świecie, zaufać sobie wzajemnie. Gotowy też jest eBook część II „Świat Wyzwolony”. Raz jeszcze mail: wyzwalaczebook@gmail.com.

Zaczynamy z radiem KChT, aktualnie zapraszamy wszystkich do bezpłatnego odsłuchiwania nagranych audycji, podsłuchiwania jednym uchem, oraz nasłuchiwania, kiedy będziemy na żywo nadawać nasze audycje.

Jeśli preferują państwo odsłuch radia przy pomocy popularnych odtwarzaczy multimedialnych, prosimy wybrać odpowiedni odnośnik aby usłyszeć radio w odtwarzaczu.

[wise-chat]

Ten post ma 52 komentarzy

  1. Daria Larsson

   Widać, Krzysztofie MEGA WAŻNY, a mnie? Tak się cieszę, że nasze Radio ruszyło! 💌🎉

 1. Krzysztof K MEGA WAŻNE

  Białoruś po zamachu smoleńskim zwanym potocznie katastrofą chciała nam otworzyć granicę.

 2. ryszard

  Wspaniała wiadomość z Białorusią, nie wierzyłem kiedy przeczytałem dwa dni temu, nieprawdopodobna szansa dla nas.

 3. daravahus

  w Chinach dojdzie do przewartościowania, tak jak dochodzi w USA…i w innych krajach, bo świadomość utraty kontroli w wyniku eksperymentów wojennych i ich ostatecznych konsekwencji jest nazbyt przerażająca i z góry zapowiedziana i to jest jedyny dobry wynik obecnej sytuacji dla świata

 4. daravahus

  genialny kawałek, trąby zresztą też…oczko czy warto było prawdę poznać …warto Będzie się działo, rano to mam cięzkie wstawanie…tak więc do wieczora !

 5. Bogus

  Dzisiaj rani o 7 na Radioking pokazywało A technical problem occured,please try again later no i pròbowałem do 7.30 bo potem wychodze do pracy i nie udało się.Czy ktoś miał podobnie?

 6. Bogus

  No i pròbowałem też na kcht.eu i nie można było uzyskać połączenia,wyglądało ,że jestem zalogowany.Screenòw nie udało się dołączyć bo odrzuvało typ pliku.

 7. patryk

  paragraf 22+ Mistrz Małgorzata + proces +rok1984 to będzie katastrofa

  ale ludzie muszą się obudzić

 8. Sygnalista

  Brakuje komunikacji niewerbalnej jak na YT . FB było gorszą alternarywą. Teraz padło na radio. Plusem jest że mamy kilkanaście serwisów do słuchania podcastów z archiwum. Osobiście preferuje Spotify.
  Pytanie jaki jest właściwy adres do streamu na żywo?
  https://www.radioking.com/radio/kcht
  https://anchor.fm/kcht
  Gdzie jest opcja chata?
  Gdzie podczas audycji można pisać komentarze z pytaniami?

  Przy okazji kcht.eu oparte jest na WordPressie, a radio?

 9. Sygnalista

  Kontakt obywatelski z Kcht widzę, ale chata na stronie radioking nigdzie. Można prosić o nakierowanie gdzie to jest ukryte i czy działa na chrome na urządzeniu mobilnym?

  1. Witam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie się naszą witryną.
   Tutaj na portalu radioking znajdzie pan w prawej części strony funkcję czatu.

   Ale UWAGA – prawdopodobnie będzie pan musiał przełączyć chrome do wersji desktopowej.
   Czat na KChT powinien działać równiez w chrome, bez konieczności przełaczenia do wersji desktopowej

   1. Sygnalista

    Brakuje aktualizowanej w jednym miejscu rozpiski kiedy odbywa się emisja. Raz jest tu, innym razem na FB lub na broadcast w radioking.

    Po jakim czasie podcast trafia na Spotify lub inne platformy, bo dzisiejszej południowej i wieczornej wciąż nie ma?

    Co będzie dawała płatna subskrybcja? Mam, nadzieję że niezależnie od tego przycięte podcasty będą dalej udostępniane na Spotify.

    Czy linki poniżej to oficjalne facebookowe profile/grupy Pana Piotra Wrońskiego?

    https://www.facebook.com/profile.php?id=100009260666601

    https://m.facebook.com/profile.php?id=1556454551316930&ref=content_filter

    https://m.facebook.com/groups/2295498064014239?group_view_referrer=profile_browser

    https://m.facebook.com/kchtradioludzirozsadnych/

    https://m.facebook.com/holubowo/

    1. Peter

     Witam pana Sygnalistę,
     Poranna i wieczorna audycja będzie jeszcze dzisiaj na podcastach. Proszę nie zapominać że podcasty oraz prowadzenie strony to dla mnie tylko hobby i bezinteresowne wsparcie dla pana Wrońskiego.

     Co będzie obejmowała subskrypcja – to musi opisać pan Wroński w szczegółach, tak samo co się tyczy informacji o stronach na facebooku.

     1. Daria Larsson

      Sygnalista, najważniejszy jest przekaz. Ten jest bezcenny. To dopiero początek i radio powstaje w wyniku starań i wysiłków Pana Wrońskiego i ludzi, którzy go bardzo cenią. Za jakiś czas sytuacja się ustabilizuje i wszystko będzie wiadomo. Ostatecznie na razie to nie studio 20th Century Fox bo wtedy subskrypcja byłaby pewnie o wiele wyższa. Nie forma jest ważna, tylko treść. Musimy być wyrozumiali. Pozdrawiam.

 10. podroznik2

  Czy audycje już nie będą wrzucane na itunes? Mi to bardzo pasowało gdyż można słuchać używając telefonu i nie ma muzyki. A teraz od kilku dni nie wiem jak można słuchać inaczej niż poprzez stronę radia a to nie jest łatwe używając telefonu.

  1. Peter

   Dobry wieczór,
   Audycje będą oczywiście na iTunes, miałem pracę do wykonania i dlatego audycji nie ma na podcastach.
   Jutro rano zostaną wszystkie uzupełnione.

 11. aliquando

  Co za niesamowite radio. Dawno czegoś takiego nie było, mnóstwo różnorodnej muzyki, utalentowani wykonawcy i bardzo ciekawe audycje na wysokim poziomie. Bezmiar poważnych tematów opowiedzianych w bardzo przystępny i analityczny sposób.

 12. Filip Kostrzewa

  Panie Piotrze, mam sugestię – ażeby na audycji poświęconej literaturze wspomnieć o „Kaputt” Malaparte. Tam jest wątek poświęcony wizji Huxleya. Poza tym występująca tam rozpętana przez Niemców wojna przedstawiana jest jako Fatum

 13. Pawel Szynd

  Powodzenia Panie Piotrze. Mój głos Pan ma. Do takich zmian potrzebna jest duża frekwencja. Przez 30 lat skutecznie zniechęcano ludzi do głosowania, każde wybory opierały się ma armii urzędników i ich rodzin by pozostać na stanowisku lub przez wazeline dostać lepszą posadę.

 14. Sygnalista

  Czy odczyt Holuba II został zakończony?
  Czy wszystkie części znajdują w dziale Audiobooki? Ostatni to Rozdział 4. część 8.
  Czy jest gdzieś w sieci kompletny tekst Holuba II?
  Czy planowany jest odczyt pierwszej części Holuba?

 15. KrystynaStrezniok

  Ogądałam Dzisiaj na Arte de jest na yt Überwacht sieben miliarden in visir. Tam jest o ingwilacji ludności i jak to w chinach funkcjonuje przeraziło mnie to jak komentator wymienił kilka krajów w tym Polskę że te kraje są tym chińskim projektem ingwilacji zainteresowane.Ten reportaż jest w języku niemieckim.

 16. radoslawz

  Dzień dobry,

  czy można pilnować dodawania audycji z Panem Wrońskim do archiwum regularnie?
  Różnie mam czas na audycje na żywo, aczkolwiek chciałbym mieć możliwość rychłego odsłuchu audycji w dogodnym terminie.

  Wydaje mi się, że w archiwum nie ma wszystkich audycji z ostatnich dni lub są one opóźnione.

  Dziękuję!

 17. qwaqu

  panie piotrze, cos sie porobilo z audiobookiem holub ii. od 2 dni nie da sie wczytac ostatniego odcinka. znaczy da sie ale dopiero po wczytaniu calosci. niestety trwa to bardzo dlugo i zzera limit internetu.
  druga sprawa – dalej blokuje mi pan dostep do kcht przez stale lacze, chociaz powiedzial pan niedawno, ze nikogo pan nie blokuje.
  posadzil mnie pan o zlosliwosc. nie poczuwam sie, moze zrobilam cos glupio, napewno nie zlosliwie. nie rozumie co zchrzanilam, ale przepraszam.
  w sumie wazniejszy jest dla mnie dostep do holuba ii, bo niebawem bede zdana wylacznie na dostep przez komorke, bo niebawem jade z 5 kotami na wies, gdzie dostep do internetu bede miala wylacznie przez komorke.
  pozdrawiam
  .

 18. PJ STONE

  Panie Piotrze,

  Czy strona holubowo.pl jest przez Pana autoryzowana ? Chciałbym zakupić książkę HOLUB I.