Radio KCHT

zaczynamy z radiem KChT, aktualnie zapraszamy wszystkich do bezpłatnego odsłuchiwania nagranych audycji, podsłuchiwania jendnym uchem, oraz nasłuchiwania, kiedy będziemy na żywo nadawać nasze audycje.

Jeśli preferują państwo odsłuch radia przy pomocy popularnych odtwarzaczy multimedialnych, prosimy wybrać odpowiedni odnośnik aby usłyszeć radio w odtwarzaczu.

Kontakt obywatelski z KChT
wprowadź Twój Nick

38 odpowiedzi na “Radio KCHT”

w Chinach dojdzie do przewartościowania, tak jak dochodzi w USA…i w innych krajach, bo świadomość utraty kontroli w wyniku eksperymentów wojennych i ich ostatecznych konsekwencji jest nazbyt przerażająca i z góry zapowiedziana i to jest jedyny dobry wynik obecnej sytuacji dla świata

Brakuje komunikacji niewerbalnej jak na YT . FB było gorszą alternarywą. Teraz padło na radio. Plusem jest że mamy kilkanaście serwisów do słuchania podcastów z archiwum. Osobiście preferuje Spotify.
Pytanie jaki jest właściwy adres do streamu na żywo?
https://www.radioking.com/radio/kcht
https://anchor.fm/kcht
Gdzie jest opcja chata?
Gdzie podczas audycji można pisać komentarze z pytaniami?

Przy okazji kcht.eu oparte jest na WordPressie, a radio?

Dobry wieczór,
Tak jak pan napisał, radioking daje hosting ho radia.
Anchor jest do dystrybucji podcastów.
Opcja czata jest na https://www.kcht.eu/radio-kcht/ .
Aktualnie można jeszcze dodatkowo korzystać z czata na https://de.radioking.com/radio/kcht ale ta funkcja zostanie wyłączona.
Podczas audycji można na radiowym czacie pisać komentarze, płk. Wroński czyta te komentarze.
Radio leci na icecast.

Brakuje aktualizowanej w jednym miejscu rozpiski kiedy odbywa się emisja. Raz jest tu, innym razem na FB lub na broadcast w radioking.

Po jakim czasie podcast trafia na Spotify lub inne platformy, bo dzisiejszej południowej i wieczornej wciąż nie ma?

Co będzie dawała płatna subskrybcja? Mam, nadzieję że niezależnie od tego przycięte podcasty będą dalej udostępniane na Spotify.

Czy linki poniżej to oficjalne facebookowe profile/grupy Pana Piotra Wrońskiego?

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009260666601

https://m.facebook.com/profile.php?id=1556454551316930&ref=content_filter

https://m.facebook.com/groups/2295498064014239?group_view_referrer=profile_browser

https://m.facebook.com/kchtradioludzirozsadnych/

https://m.facebook.com/holubowo/

Witam pana Sygnalistę,
Poranna i wieczorna audycja będzie jeszcze dzisiaj na podcastach. Proszę nie zapominać że podcasty oraz prowadzenie strony to dla mnie tylko hobby i bezinteresowne wsparcie dla pana Wrońskiego.

Co będzie obejmowała subskrypcja – to musi opisać pan Wroński w szczegółach, tak samo co się tyczy informacji o stronach na facebooku.

Sygnalista, najważniejszy jest przekaz. Ten jest bezcenny. To dopiero początek i radio powstaje w wyniku starań i wysiłków Pana Wrońskiego i ludzi, którzy go bardzo cenią. Za jakiś czas sytuacja się ustabilizuje i wszystko będzie wiadomo. Ostatecznie na razie to nie studio 20th Century Fox bo wtedy subskrypcja byłaby pewnie o wiele wyższa. Nie forma jest ważna, tylko treść. Musimy być wyrozumiali. Pozdrawiam.

Czy audycje już nie będą wrzucane na itunes? Mi to bardzo pasowało gdyż można słuchać używając telefonu i nie ma muzyki. A teraz od kilku dni nie wiem jak można słuchać inaczej niż poprzez stronę radia a to nie jest łatwe używając telefonu.