Profil słuchacza pozwala na dostęp do funkcji czatu oraz pozwala komentować wpisy na witrynie radia KChT. Już wkrótce uruchomimy dodatkowe serwisy powiązane z radiem KChT, jednym z takich serwisów będzie Archiwum_KChT.

Wielu słuczaczy zgłosiło problemy z wytworzeniem profilu słuchacza, dlatego chciałbym pokazać oraz opisać jak można taki właśnie profil wytworzyć.

Przewiń do dołu strony i w lewej części znajdziesz odnośnik Zarejestruj się – kliknij na ten odnośnik lub tez kliknij na ten obrazek

Wybierz odnośnik do strony z rejestracją lub kliknij na ten obrazek

Wpisz swoje dane, nazwa użytkownika może być nawet wymyślona, jednak adres Email powinien być poprawnie wpisany, tak aby można było wysłać dane o dostępie do profilu lub też wytworzyć nowe hasło, jeśli zapomnimy to które własnie zaraz wytworzymy.
Po wpisaniu danych klikamy na zarejestruj się

Wprowadź dane twojego profilu

UWAGA – teraz można łatwo popełnić bląd, nie należy teraz wpisywać swoich danych, proces rejestracji jest zakończony na tym etapie

Rejestracja została zakończona

Teraz sprawdzamy nasz Email

Email z witryny KChT z danymi do zalogowania

klikamy na ten odnośnik, który jest przez system wygenerowany.

Kliknij na ten odnośnik aby prześć na stronę logowania

w tym okienku wpisujemy nasze hasło, bez dodatkowych informacji. Możemy sobie zanotować hasło lub też zapisac w przeglądarce internetowej, co jednak nie zawsze może być bezpieczne.
Po zapisaniu hasła klikamy na Zapisz nowe hasło

Wybierz i zapisz swoje nowe hasło

Nasz profil został własnie zapisany, teraz możemy się zalogować do naszego profilu.

Kliknij na obrazek aby się zalogować na profil

Tak wygląda nasz profil użytkownika

Twój profil słuchacza radia KChT