Szanowni Państwo!

KChT  – Radio dla ludzi rozsądnych jest projektem, który ma pokazać, że Polacy potrafią myśleć pragmatycznie i są całkiem fajnymi ludźmi, a nie wiecznie kłócącymi, wrogimi sobie plemionami, mówiącymi przypadkiem tym samym językiem.  

KChT jest radiem dla wszystkich.

Każdy może przysłać swój materiał audio lub w formie dokumentu i usłyszy go online.

Warunek jest jeden: dyskutujemy z adwersarzem, a nie usiłujemy go wdeptać w ziemię. Pamiętajmy bowiem, że wszystko zmienne jest i rzadko bywa czarno-białe.


KChT to analizy polityczne, pokazujące Polskę w kontekście, a nie jako oblężoną twierdzę, wyabstrahowaną z mapy świata, błąkającą się w kosmosie niczym samotny księżyc bez planety. To także audycje o literaturze, muzyce, filmie, czyli o kulturze jako całości, w której swoje miejsce ma zarówno fortepian o trzech klawiszach, jak i ten z pełną klawiaturą. 


KChT to projekt, którego powodzenie zależy wyłącznie od Państwa. Nie przedstawiam się tutaj, bo łatwo możecie mnie sprawdzić w sieci. Mój życiorys jest na okładkach wszystkich moich książek. Uznałem transparentność za warunek rozpoczęcia przeze mnie kilka lat temu życia publicznego. Radio jest moim ostatnim projektem medialnym i pierwszym wymagającym subskrypcji. 


KChT wymaga subskrypcji. Opłata miesięczna wynosi 5 euro. Przeznaczona jest na utrzymanie radia i trochę na moje, bo przecież to praca na szesnaście godzin dziennie. Zapraszam do tworzenia radia oraz całego projektu wraz ze mną.  

Piotr Wroński