Wyniki słuchalności radia KChT

  • Post author:
  • Post category:Ogólnie

Chciałbym Państwu przedstawić wyniki słuchalności naszego radia. Radio KChT.eu rozpoczęło nadawanie w niedzielę, 2 lutego 2020. Od tego czasy wydał setki audycji wieczornych, porannych, tematycznych oraz przedstawił w audycjach muzycznych wielu wykonawców muzycznych którzy zagościli na antenie radia.

Piotr Wroński przeczytał równiez na żywo swoje książki, które są dostępne dla słuchaczy bezpłatnie do odsłuchania w formie audio-book

Główna audycja wieczorna przyciąga regularnie codziennie około 500 słuchaczy, którzy mają możliwość bezpośredniej komunikacji poprzez czat z innymi słuchaczami oraz z prowadzącym audycje. Często prowadzi to do zaostrzenia tonu dyskusji, wielokrotie dochodzi do równego radzaju prowokacji podczas audycji. Mimo tego nikt nie został zablokowany w dostępie do czatu.

Wszystkie audycje radiowe są również dostępne do powownego odsłuchania w archiwum radiowym które jest dostępne w dwóch wersja.
Całe audycje są publikowane na platformie Mixcloud. Audycje które są publikowane w formie podcastu an platformie Anchor.fm nie zawierają utworów muzycznych które były prezemtowane w audycji.

Wszystko to zostało stworzone przy pomocy paru osób przez jednego człowieka który swoje życie zawodowe poświęcił państwu polskiemu wykonując zawód który wielu z nas przedstawia się jako filmowa scena, lecz dla niego była to codzienna rzeczywistość. Należy to uwzględnić przy interpretacji tych liczb które przedstawiam państu poniżej.

Unique listeners – unikalni słuchacze

Unikalni słuchacze

Unikalni słuchacze to słuchacze którzy wielokrotnie w okresie 24 godzin słuchają radia, ale ich ponowne włączenie odsłuchu w danym przedyiale czasowym jesy liczone tylko jeden raz. Rekord słuchalności zanotowaliśmy w listopadzie 2020. Zarejestrowaluśmy wówczas 9984 słuchaczy.

All listeners – wszyscy słuchacze

wszyscy słuchacze

Jeśli jeden słuchacz rozpocznie odtwarzanie streamu kilkakrotnie w czasie 24 godzin zostanie to równie zarejestrowane na serwerze. Wtedy jest to zliczane jako wszystkie wejścia. W listapadzie zanotowaliśmy 60856 takich wejść do odsłuchu streamu.

A tak przedstawiają się miesięczne wyniki słuchalności od początku nadawania